Gizlilik sözleşmesi

Sayın Müşterimiz. Şirketimizi ziyaret eden, internet sayfamıza giriş yapan ve işlem yaptıran herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
• Vize başvuru sahibi tüm kişisel verilerini SoHo Danışmanlığa kendi iradesiyle, vize başvuru işleminin yapılabilmesi, işlenmesi, konsolosluğa gönderilmesi, ilgili aracı kuruma teslim edilmesi, konsoloslukla paylaşılması amacıyla vermeyi peşin olarak kabul etmektedir. Bununla birlikte onaylamış sayılmaktadır. Konsolosluk tarafından ek evrak talebi oluştuğunda SoHo Danışmanlık söz konusu bu belgeleri Konsolosluk adına başvuru sahibinden talep edebilecektir. Başvurusu yapılan kişi bunu bildiğini kabul etmiştir.
• Başvuru sahibinin verdiği tüm kişisel bilgiler ve ilgili evraklar SoHo Danışmanlık tarafından en fazla 90 gün muhafaza edilmektedir. Bu sürenin sonunda tamamen silinir. Başvuru sahibi bu evrak ve dataları 90 gün için SoHo Danışmanlık tarafından muhafaza edileceğini peşinen kabul etmektedir.
• Web Sayfamız veya telefon hatlarımız üzerinden yapılacak olan tüm görüşmeler, randevu işlemlerinde, vize başvuru sahipleri tam ve doğru bilgi vermekle yükümlüdür. Doğru olmayan veya noksan bilgilerle gerçekleştirilen randevu veya başvurularda daha sonra ortaya çıkacak olumsuz durumlardan, vizenin işleme geç alınması veya alınamaması ya da ret edilmesinden eksik bilgi veren başvuru sahibi sorumludur. Bu şekilde sonuçlanan durumlardan SoHo Danışmanlık herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz veya sorumluluk yüklenemez.
• Vize başvurusu sahibi, başvuru formları ve alakalı tüm evraklar içerisindeki bilgilerin doğruluğunu peşin biçimde taahhüt eder ve bu bilgilerdeki herhangi bir eksiklikten, yanlışlıktan veya geçersizlikten dolayı olumsuz sonuçlanacak vize başvurusu dolayısıyla SoHo Danışmanlık herhangi bir sorumluluk yükleyemeyeceğini bu sözleşme ile kabul eder.
• Gerçekleştirilecek olan vize başvuru işlemlerinde ödenen vize harç bedeli ve SoHo Dannışmanlık Acente hizmet bedelleri (gecikme, konsolosluk tarafından ret edilme veya eksik evrak nedeniyle yine konsolosluk tarafından olumsuz sonuçlanan değerlendirmelerde ) hiçbir şekilde başvuru sahibine iade edilemez.
• SoHo Danışmanlık, Rusya İstanbul Başkonsolosluğu veya VFS Global ile vize başvurusunda bulunan kişiler arasında koordinasyonu sağlamakla yükümlüdür. Vize başvurusunun değerlendirilmesi ve onaylanması aşamasında herhangi bir yükümlülüğe ya da etkiye sahip değildir. Başvuru sahibinin vize alıp alamayacağı ile alakalı sonuç kararını yalnızca Rusya İstanbul Başkonsolosu verebilmektedir. Bu sonuç tüm Schengen ülkeleri için de geçerlidir. Karar sadece ilgili konsolosluğa aittir.
• Başvuru sahibi ülkeler arasında farklılıklar gösterilmesi göz önünde bulundurularak, vize başvurusunun konsolosluk tarafından ret edilmesi durumunda kendisine bildirimde bulunulan günden sonraki güne müteakip 7 gün içerisinde bu karara itiraz edebilmektedir. Başvuru sahibi kendisine iletilen ret kararından sonraki günden itibaren 7 günü geçmiş olan itirazların, konsolosluk tarafından işlem görmeyeceğini peşin olarak kabul etmektedir.
• SoHo Danışmanlık, vize başvuru işlemleri acentesidir ve Rusya İstanbul Baş Konsolosluğu, VFS Global ile başvuru sahibi arasında koordinasyon görevini ifa etmektedir. SoHo Danışmanlık, vize onaylama yetkisine sahip değildir.
• SoHo Danışmanlık, başvuru sahibinin pasaportunun geçerli bir tarihe sahip olmaması durumunda teslim almama hakkına sahiptir. İlgili Ülkeler ve Konosoloslukların kabul tarihleri değişiklik göstermekle birlikte, en az altı aylık geçerli bir pasaport olması gerekmektedir.
• Başvuru sahibinin pasaportunun yıpranmış, eski, yırtık veya eksik sayfalı olması durumunda hasarlı pasaport teslim tutanağı ile teslim alınıp aynı şekilde, geri teslimi gerçekleştirilecektir. Vize memurumuzun uygun görmediği durumda pasaport kabul edilmeyecektir.
• SoHo Danışmanlık vizelerin çıkış tarihi veya çıkıp, çıkmayacağı konusunda kesinlikle bir bilgi vermez. Konsolosluk resmi tarihleri şirketimiz içinde geçerli olmaktadır. Bayram ve Resmi tatillerde yapılan duyurular dikkate alınacaktır.

websitemiz: https://rusyavizesi.org SoHo Danışmanlık markasıdır.