Hakkımızda

Rusya vizesi başvurusu ilk başlarda çok kolay görünebilmektedir. Ancak eğer doğru evraklar hazırlanmaz ve dikkatli bir form doldurulmaz ise vize deneyiminiz git gel şeklinde tam bir kabusa dönebilir.

Genellikle ülkemizde hafife alanın yazılı süreçlerden biridir vize başvurusu, taa ki başvurunuz red alıp vize almaya yeterli görülmediğinizde değeri anlaşılır. Oysaki yapılan yanlışlıklar ve dikkatli şekilde doldurulmayan başvuru formunuzdan dolayı Konsolosluk tarafından yanlış anlaşılmışsınızdır. Tüm bu hataları minimize etmek, sizleri bir çok döküman okumaktan kurtarmak için kurulan şirketimiz sizlere bu süreçte tüm desteği gösterecektir.

“Rusya vizesi kaldırıldı deniyor ancak unutmayın sadece Yeşil Pasaport (Hususi) sahipleri için kaldırılmıştır. Bordo Pasaport sahipleri Rusya vize başvurusu yapmaya devam edeceklerdir.”

– SoHo Danışmanlık

Öncelikle belirtelim ki, Rusya vize başvurusu sadece Rusya Konsolosluğu ve VFS Global (Rusya’nın anlaşmalı aracı kurumu) üstünden yapılabilir. Konsolosluk ile başvuru yapacaksanız Randevu almanız gerekmektedir. Ama eğer VFS Global aracı kurumu ile başvuru yapacaksanız herhangi bir randevuya ihtiyacınız yoktur. Evraklarınızı hazırlar gidip başvurunuzu yaparsınız. Son zamanlarda bir çok dolandırıcı, fake, fraud siteler üstünden yapılan sahte işlemler ile vatandaşlarımız kandırılıp dolandırılmaktadır. Bunu yaparkende randevu alınması karşılığı olarak bu ücreti ödediklerini beyan etmektedirler. Rusya vizesi için kesinlikle Randevu alınması gerekmemektedir.

Tüm bu riskli ve sorunlu alanlarda zaman ve para kaybetmemek için Rusya vize başvurusu yapacak olan tüm müşterilerimize yetkili bir acente ile çalışmasını tavsiye ediyoruz. Acente’ye ödeyeceğiniz 100-200 TL ile inanın bir şey kaybetmez üstüne zaman ve para kazanırsınız. Acentelerin hergün bu işi yaptığını ve bu işte uzmanlaştığını artık pratiklik kazandığını unutmayın. Rusya’daki geleceğinizi üç kuruş için riske atmayın. Bizi her zaman arayabilir her zaman destek alabilir ve soru sorabilirsiniz.

Referans & Partnerler

Hakkımızda yapılan yorumlar ve müşteri değerlendirmelerini okumak için google page sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer hizmet alıp sizde memnun kaldıysanız lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

Müşterilerimizden bazı yorumlar.. Hepsine sonsuz teşekkürler.

https://g.page/rusyaturistvizesi/review