Kaliningrad vizesi

Kaliningrad vizesi artık Türkiye vatandaşlarınada e-vize oldu. Yani #Rusya’nın Avrupa’daki bu güzel şehrine vize ücreti ödemeden gidebilirsiniz. Bu bizim için neden önemli. Bir çok #Rus Dili gönüllüsü #Rusça dilbilgisini geliştirmek için ve Rus kültürünü yakından tanımak için Rusya Federasyonunu ziyaret etmek istemektedir.

Ancak uygulanan vize rejimi ve vize harçlarının yüksekliği yüzünden maliyetler arttığı için bu planlarını ertelemekteydiler. Rusya, Kaliningrad’a vize kalkmasıyla birlikte bu planları uygulayabilirsiniz. Rusya’nın turistik şehri Kaliningrad e-vize için yapmanız gereken tek şey pasaportunuz ve tarihlerinizi belirlemeniz. #Kaliningrad vizesi 3 gün de çıkar ve onlin olarak hazırlanır.

Kaliningrad vize 30 günlük verilmektedir. Unutmayalım Rusça, Rusya’da öğrenilir. Bir yabancı #dil en güzel kendi ülkesinde native speaker insanlardan öğrenirsiniz. Sizde şimdiden fırsatı kaçırmamak için en uygun uçak biletlerini bakmaya başlayın!

Vizesiz Rusya! Kaliningrad, Rusya’nın Rusya ile kara bağlantısı olmayan, Litvanya ile Polonya arasında Baltık Denizi kıyısında bir toprağıdır. En büyük şehri olan aynı isimli Kaliningrad, tarihteki Rusya’nın önemli bir şehri ve o zamanın Alman Doğu Prusya eyaletinin başkentidir.

Kaliningrad #vize için bizi arayabilir 05445281484 veya https://rusyavizesi.org sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın

WhatsApp chat