Roslavl vize voucher belgesi

Roslavl vize voucher belgesi öncelikle Rusya vize başvurusu için vize tipi belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü başvuru formunu doldururken ilgili yerlerde sorulan sorulara bu vize tipinize göre cevap vermeniz gerekmektedir.

Rusya vize başvurusu için indirilen form kesinlikle manuel bir form değildir. Yani başvuru formu online olarak doldurulmaktadır. Eski tip başvuru formları statik olup formu bir yazıcıdan çıkış alıp elle doldurup fotoğraf yapıştırmak yetiyordur. Şu anda bu sistem değişti. Rusya vize başvurusunda bulunmak için önce online olan bu formu doldurup sonra bu doldurduğunuz formu çıkış alarak kendiniz de imzalamalısınız.

İmzaladığınız bu formla birlikte Rusya Konsolosluğu veya Rusya Federasyo’nun anlaşmalı kurumu olan VFS Global şirketine gitmelisiniz. Ancak burada bir başka ayrıtıda başvuru yapacağınız yeri belirlemeniz olacaktır. Yani siz öncelikle başvuruyu nereden yapacağınızı da belirlemelisiniz ki formun son kısmında doldurduğunuz bu başvurunun hangi vize kurumuna göndermek istediğnizi seçmenizi sormaktadır. Rusya vize başvuru formunuzu eğer Ankara’da oturuyorsanız Ankara VFS veya Ankara Rusya Konsolosluğunu seçip yollamanız gerekmektedir. Rusya vize işlemlerine başlamadan evvel bu bilgileri netleştirmenizde fayda vardır.

Şimdi çok karmaşık bir konu olan Rusya elektronik başvuru formunun websitesine bu linki tıklayarak https://visa.kdmid.ru/ formu doldurabilirsiniz. Bu linki bulmak o kadar zor ki bir sürü fake, sahte fraud siteleri bir kenara dursun. Google Ads ilanları ile ön sayfalara çıkan vize şirketleri yüzünden gerçek Rusya vizesi başvuru formu sitesine ulaşmanız imkânsız hale gelmiştir. Bizim uzmanlık alanımız vize olmasına rağmen biz bile oldukça zor bir şekilde ulaşmaktayız. Bu siteye ulaşacam diye birçok siteye bilgi girip hatta randevu adı altında birçok vatandaşımız dolandırılmış bulunmakta. Rusya yıllık vize için bizi arayın.

Roslavl vize voucher belgesi

 

 

Yorum yapın

WhatsApp chat