Rusya vizesi için voucher nasıl alınır

Rusya vizesi için voucher nasıl alınır

  1. Rusya’ya giriş yapacağınız şehri belirlemelisiniz.Rusya vizesi için voucher nasıl alınır öncelikle Rusya Federasyonu giriş yapacağınız şehir Voucher belgenizin üstüne yazılacağı için çok önemlidir. Bunu belirleyip ona göre bir daha değiştirmemeniz gerekmektedir. Ülkeye giriş yaparken vize memuru bu giriş noktası bölümüne bakmaktadır. Yani eğer Petersburg yazılmış siz Moskova’dan giriş yapmaya çalışıyorsanız bu durumda sorun yaşarsınız.
  2. Ülkeye giriş ve çıkış tarihlerinin belirlenmesi.Rusya turist vizesi için voucher belgeniz düzenlenirken giriş çıkış tarihlerinin belirli olması gerekmektedir. Zaten Rusya turistik vizeleri için maksimum 30 günlük süre vermektedir. Rusya Topraklarına giriş yapacağınız tarih ile çıkış tarihi belirlendikten sonra bu bilgilerde voucher belgeniz kesilirken girilecektir.
  3. Kalacağınız otel ve rezervasyon bilgileriKalacağınız otel veya rezervasyon bilgileri de yine belirli olmalıdır. Eğer Moskova’da kalacağınız otel yok bir özel oda veya Abnb rezervasyonu ile gidiyorsanız bu bilgileri de özel sektör olacak şekilde doldurmak gerekmektedir.
  4. Voucher belgesinin kesilmesiTüm bu bilgiler ile birlikte Pasaportunuz da yazılı olan kimlik bilgileriniz kullanılarak voucher belgeniz kesilir. Bu işlem ile birlikte bir kopyası konsolosluk için bir kopyasında sizin için hazırlanmış olur. Rusya vizesi için voucher belgesi böylelikle hazırlanmış olur. Voucherınızı aldıktan sonra garanti mektubunuzu da birlikte Rusya Konsolosluğuna sunmanız gerekmektedir.

Rusya vizesi için voucher belgeniz ile birlikte garanti pismo da sunmanız gerektiğini unutmayın!

Rusya vizesi için voucherın alınması ile vize başvuru yapabilirsiniz.

Rusya turistik vizesi oldukça kolay çıkan bir vize türüdür. Rusya vizesi için voucher nasıl alınır konusunu açıklık getirmeye çalıştık ancak burada unutulmaması gereken bir konudu kesinlike vize tipinin gidiş amacına uygun olmasıdır. Eğer Turistik vize ile giriş yaparken ben iş bakmaya geliyorum. Ya da eşim çocuğum vs var onların yanına gidiyorum derseniz yanlış vize tipi ile geldiğiniz için sınırdışı edilme ihtimaliniz yüksek olur. Eğer aile ziyareti yapacaksanız aile vizesine başvurulur, çalışma yada ticari amaçlar güdüyorsanız Rusya ticari vizesi yada Rusya çalışma vizesine başvuru yaparak uygun vizeler ile gitmelesiniz. Bazı durumlar kolay ve sade görünür ancak detaya indikçe karmaşık hale gelebilir. Tüm bu süreçlerde doğru adımları atmak için SoHo Danışmanlık olarak tüm uzman temsilcilerimiz ile sizlere yardıma hazırız.

✪ Rusya turist vizesi ✪ Rusya çalışma vizesi  Rusya işçi vizesi ✪ Rusya vks vizesi ✪ Rusya yıllık vize✪ Rusya ticari vize✪ Rusya aile vizesi ✪ Rusya elektronik vize