Yasal uyarı

  • Değerli Müşterimiz. Web sayfamızı ziyaret eden ve vize için işlem yaptıran herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
  • SoHo Danışmanlık Rusya vize başvuru acentesine ait www.rusyavizesi.org isimli sitenin isim hakları, tasarımı, her türlü içeriği ve diğer mevcut bilgiler izin talep edilmeden kopyalanamaz,  taşınamaz, alıntı yapılamaz, paylaşılamaz ve kullanılamaz.
  • Site ziyaretçileri bu şartları kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.
  • SoHo Danışmanlık, Rusya vize işlem bürosudur ve Macaristan, Portekiz, Norveç ve Slovenya ile Rusya İstanbul Başkonsolosluğu ile başvuru sahibi arasında koordinasyon görevini ifa etmektedir. SoHo Danışmanlık, gerek yetkili aracı kurumlar ile gerekse direkt Konsolosluklar ile birlikte çalışmaktadır. Ancak vize onaylama yetkisine sahip değildir.
  • Yukarıda belirtildiği gibi SoHo Danışmanlık, Macaristan, Portekiz, Norveç ve Slovenya ile Rusya İstanbul Başkonsolosluğunu VFS global veya diğer yetkili aracı kurumlar ile vize başvurusunda bulunan kişiler arasında koordinasyonu sağlamakla yükümlüdür. Vize başvurusunun değerlendirilmesi ve onaylanması aşamasında herhangi bir yükümlülüğe ya da etkiye sahip değildir. Başvuru sahibinin vize alıp alamayacağı ile alakalı kararı sadece Konsolosluklar verebilmektedir.
  • Web sitesi veya çağrı merkezimiz üzerinden yapılacak olan tüm randevu işlemlerinde, başvuru sahipleri eksiksiz ve doğru bilgi vermekle yükümlüdür. Yanlış veya eksik bilgilerle gerçekleştirilen randevularda daha sonra ortaya çıkacak olumsuzluklardan, vizenin işleme geç alınması veya alınamaması ya da ret edilmesinden eksik bilgi veren başvuru sahibi sorumludur. Bu tür sonuçlarda SoHo Danışmanlık için herhangi bir sorumluluk yüklenemez.
  • İnternette açılan sahte siteler ve yanıltıcı web sitelerine dikkat edilmeli. Kendilerini yetkili kurum gibi gösteren sahte sayfalardan korunmanız hakkında uyarıyoruz. Kendilerini Konsolosluk gibi gösteren bir çok web sitesi bulunmakta bu sitelere karşı kesinlikle dikkatli olunmalıdır.